Stüdyo Bursa, 2000 yılından bu yana tanıtım fotoğrafçılığı sektöründe çalışan ve ev tekstil ürünleri fotoğrafları, gıda fotoğrafı, dış mekan çekimleri, endüstriyel çekimler gibi profesyonel çalışma gerektiren tüm kulvarlarda görev aldıktan sonra kendi şirketini kuran Mukaddes YILMAZMIŞ’ın öncülüğünde kurulmuştur.

Bugünün ve yarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek, kalıcı, yüksek standartlara ve estetik değerlere sahip kareler çekmeyi hedefleyen Stüdyo Bursa, fotoğrafın görsel bir iş olarak kendini kusursuz olarak ifade edebilmesinin gerekliliğine ve fotoğrafçının değil, fotoğrafın konuşmasının doğru olduğu ilkesine inanmaktadır.

Deneyim ve tecrübeleriyle sektördeki sıkıntı ve problemlerin farkında olan bir firma olarak siz değerli ziyaretçilerimize hatırlatmak isteriz ki; iyi bir fotoğraf çekimi her zaman için iyi bir ekip çalışmasından geçer. Fotoğrafçı ister bir ürünü ister bir mekânı çekiyor olsun; müşteri desteği olmaksızın yalnız başına yapabilecekleri bir yere kadardır. Bu nedenle işi talep eden kişi veya kurum, fotoğrafçıya gereken zamanı, gerekli bilgiyi ve desteği hangi ölçüde sağlarsa, fotoğraf çekimi de o ölçüde başarılı olacaktır. Müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilmek adına beklentimiz; çekim taleplerini son ana bırakmamaları, çekim öncesi yerinde araştırma ve incelemeyi yapabilecek zamanı verebilmeleri, fotoğraflanacak kişinin, objenin veya mekânın çekim öncesi hazırlıklarının kusursuz olarak yapılmasına imkân sağlamaları ve çekim talepleri üzerinde detaylı bilgiyi eksiksiz olarak vermeleridir. Bu şartlar sağlandığında Stüdyo Bursa olarak müşteriye teslim edeceğimiz fotoğraflar %100 memnuniyet garantisi altında olacaktır.